Sånn greie greier og en podcast i uka

Lurer du på hvem som har vært på besøk tidligere?

Her er en liste over tidligere gjester som vi har hatt i sofaen! Bare fordi!

SESONG 1

Deseized (10. oktober)
2nd Class Hero (22 oktober)
Dømt (punk oslo) (29.oktober)
Shaving The Werewolf (5.november)
Death By Unga Bunga (12. November)
Up Against The Phantom (19.november)
what the five fingers said to the face (26 november)
JULEBORD SPESIAL m/2nd Class People (5. des)
Ronny «Pøbel» Olsen (10. Desember)
Tuesday Forgets (17. Desember)
Serenity Trace (22. Desember)

SESONG 2

Comet Kid (5. Januar)
Despereaux (14. Januar)
Day Of The Jackalope (21. Januar)
Tombstones (28. Januar)
El Caco (2 februar)
Blodspor (4 Februar)
Hurra Torpedo (9 Februar kl 14)
Kill Kollins (11 februar)
Boomerang Rapido (18 februar)
Up Against The Phantom (25 Februar)
Rat Miller (3. mars)
Few Dollars More (10 mars)
Tusmørke (15. mars)
Göttemia (17 mars)
Grinding Fortune (24 Mars)
Deepthroat Diare (29 mars)
Foammm (7. april)
HYMN (12. april)
Ampmandens Døtre (21. april)
Beaten To Death  (28. April)
live show (5. mai)
Radio 9 (12. mai)
Påls butikk (19 Mai)
Freedumb (26. mai)
Jørn arild Grefsrud Og Christer Krogh – Studiofolk Spesial (2. Juni)

SESONG 3
ieatheartattacks(4 August)
Shevils (8 August)
Inglorious Retards(18 august)
Signe Marie Rustad (22 august)
Liongeist (25. August)
Woodheads (01. september)
Friendship (5. September)
MarOder (6. September)
Batboner (8 september)
Orsak:Oslo (11. September)
Kambodsja (12. September)
Rammsund (15 september)
Kalkvatn (20. september)
Firetop Mountain (28. september)
Kite (29. September 19:30)
Quarter Wolf (3. Oktober)
Vegard Iversen (6. Oktober)
Timeworn (10 Oktober)
Norsk Råkk (13 oktober)
Banda Non Grata (17 oktober)
Wolfbike (20 oktober)
Emile The Duke (24. oktober)
Golden Core (27. oktober)

SESONG 4:
Islandsgate  (6. Februar)
Einar Stray Orchestra  (13. Februar)
Gribbene  (20. Februar)
Herr Smiths Venner  (27. Februar)
Dunderbeist  (6. mars)
Forcefed Horsehead  (13.mars)
Dead Beat  (20. Mars)
Brut Boogaloo  (27. Mars)
Halycon Days  (3. april)
Bloodlights  (10. april)
Pigeon Lake  (17 april)
De Sørgelige Restene  (24 april)
Order  (8. mai)
Rabagast  (15. Mai)
Naga Siren (22. mai)
Live Sesongavslutning på Aye Aye Club med Golden Core  (29. mai)